قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

 

این متن هنوز ویرایش نشده است

افراد این قبیله گوشت بدن مردگان را می خورند و بدن های خود را با خاکستر آتش می پوشانند و معتقدند که این کار، پیری را از آن ها دور می کند و به آنان نیروی فوق العاده می بخشد.

آنها صورت های خود را رنگ می کنند و مهرهایی را به دور گردن خود می اندازند.مرتاضان این قبیله در قبرستان ها زندگی می کنند، خوردن گوشت انسان و نوشیدن آب از داخل جمجمه مردگان از سنت های آنهاست.
هندی ها از مردم این قبیله می ترسند و معتقدند آنها قدرت پیش بینی آینده و راه رفتن روی آب را دارند.
مرتاضان این قبیله برای رسیدن به حالت خلصه و نزدیک شدن به شیوا خدای هندوها از ترکیب الکل و ماری جوانا استفاده می کنند.
آگوری ها معتقدند که با تعصب نداشتن در مورد چیزهایی که تابو محسوب می شود می توانند به نور معرفت برسند.
عده ای از هندوها مرده های خود را می سوزانند و عده ای هم به رود گنگ می اندازند. آنها از هر آنچه توسط مردم دور ریخته می شود از جمله همین اجساد استفاده می کنند. از خوردن گوشت بدن آنها گرفته تا آب خوردن در جمجمه آنها.
آگوری ها جسم و بدن را فانی می دانند به همین دلیل هیچ وابستگی به مسائل مادی و دنیوی ندارند و به همین دلیل اغلب بدون لباس هستند و چیزی به تن نمی کنند.

 

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

 

قبیله “آگوری” – به معنای “شجاع”- طایفه ای جدا شده از “کابلاکا” در قرن چهاردهم است که الهه هندی را می پرستیدند و آداب و رسومی وحشتناک داشتند که “داراگ ماسون” تصویربردار ۳۷ ساله ایرلندی از آنها تصویربرداری کرده و تصاویر را در پایگاه انگلیسی “میرور” منتشر کرده است.

 

افراد این قبیله معتقدند که قدرت و نیرو، از زندگی میان مردگان و اجساد به دست می آید.

بنارس یکی از قدیمی ترین شهرستانها ساکنان در جهان است. آن را تصور می کردند که مردم ممکن است در بنارس برای حدود ۳،۰۰۰ سال یا بیشتر زندگی می کردند. این مرکز مذهب هندو، شبیه به اورشلیم برای مسیحیان و مکه برای مسلمانان است. هر بار که من به بنارس بوده است، من در شهرستان عکس ام و هرگز با این نتایج بوده است. در نهایت، من چیزی است که من هستم با محتوای کردم

 

به غیر از هند، Aghoris در برخی از کشورهای دیگر جنوب شرقی آسیا، چنین نپال یافت می شود. اما تعداد آنها واقعا نمی ثبت شده است.

ما باید خوار شمردن Aghoris برای مراسم مذهبی خود را که اغلب یک نقض هنجارها به طور کلی پذیرفته رفتار متمدن؟ یا اینکه ما باید آنها را برای جسارت به فراتر از آداب و رسوم اجتماعی در جستجوی خود را برای روشنگری احترام می گذارند؟

۲) یکی از شیوه های منحرف از Aghori از Sadhus مرده گرایی است. همانطور که در آنها را زمانی که الهه کالی خواستار رضایت در رابطه جنسی، آنها یک جسد “مناسب” است به زناء با پیدا کنید. در مصاحبه ای با عکاس مشهور Davor Rostuhar، یک Aghori می گوید: “به همین دلیل ما انجام کارهایی که به نظر می رسد ظالمانه به جهان خارج است که در واقع ساده است. برای پیدا کردن خلوص در پلیدترین! اگر یک Aghori موفق به خدا باقی می ماند در حتی در رابطه جنسی با یک جسد یا در حالی که خوردن مغز انسان متمرکز شده است، پس از آن او را در راه راست است. ”

۳) Aghoris در قدرت سحر و جادو سیاه و سفید و فراطبیعی باور، و اغلب در بر داشت انجام مراسم و نه شورش بی صدا درگیر شدن در مرده گرایی. این مراسم توضیح می دهد که رابطه جنسی در میان مردگان می تواند منجر به قدرت فوق العاده می دهد. بنابراین، قبیله Aghori متحد در مرده از شب در یک گورستان برای انجام این مراسم. زنان Aghori با خاکستر جسد آغشته، و کمال است که در امتداد ضربه طبل و قرائت از مانتراها انجام شده است. همچنین، آیا ما به ذکر است که آن را ضروری برای زنان به قاعدگی در حالی که قانون در جریان است!

۴) Aghoris هرگز کینه به دل و نفرت در قلب خود را برای آنها معتقدند که کسانی هستند که نفرت هرگز نمی تواند تفکر. آنها همچنین پیدا اشتراک گذاری مواد غذایی به سگ و گاو از همان کاسه شود و نه خشنود. آنها فکر می کنند با حذف این افکار منفی (از حیوانات dirtying مواد غذایی خود را)، آنها قادر خواهید بود تا بر روی هدف از نهایی خود را تبدیل شدن به یکی با لرد شیوا تمرکز می کنند.

۵) آنها در مورد پوشیدن هیچ چیز به جز احتمالا یک پارچه کمر جوت نحیف حرکت می کند، و یا حتی در زمان برهنه با خاکستر فقط (از انسان سوزانده باقی مانده است) آغشته در طیف بدن خود دارند. خاکستر شناخته شده است به ۵ از عناصر ضروری از زندگی ساخته شده است و در نتیجه اعتقاد بر این است برای محافظت از Aghora از بیماری و پشه. این در درجه اول انجام به تقلید از ظاهر فیزیکی لرد شیوا بود.

۶) در اختیار داشتن یک جمجمه انسان یا “kapal یک نشانه واقعی از یک Aghora است در واقع. آنها به معنای به دست آوردن که در حال از اجساد شناور از مردان مقدس که در آب به استراحت گذاشته شده است. پس از آن آنها خواهد آن را هم به عنوان یک کشتی نوشیدن مشروبات الکلی، یک ظرف برای مواد غذایی، یا به عنوان یک کاسه گدایی استفاده کنید.

۷) Aghoris امید به دست آوردن قدرت های جادویی به سادگی به درمان و التیام با شکستن قوانین بین خالص و ناخالص، تمیز و نجس و مقدس و نامقدس. در شب که همه سریع در خواب، آنها نگاه به تفکر در صلح و آرامش در زمین جسدسوزی.

۸) فرقه نیز در ناسزا بودن مسیر نهایی به Niravana و آزادی روح معتقد است. به همین دلیل است که آنها اغلب با استفاده از رکیک دیده می شود و با صدای بلند لعن بدون هیچ دلیل روشنی است. این تنها راه است که در آن می توانید Aghora روشنگری را رسیدن به است. عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است، آنها نیز شناخته شده است به نعمت به مردم را با لعنت آنها.

۹) آنها اغلب ورزشی جمجمه انسان در اطراف گردن خود به عنوان جواهرات-تنها اتصالات با توجه جمجمه انسان بخش مهمی از زندگی خود است دیده می شود. برخی از آنها نیز گزارش شده است که با استفاده از استخوان ران از مردم سوزانده به شکل عصا به عنوان نماد یک Aghoran. آنها تقریبا هرگز قطع و یا موهای خود را همین دلیل است که بافت موی طبیعی را تبدیل به یک بخشی از هویت خود را بشویید.

۱۰) Aghoris باور در سیگار کشیدن ماری جوانا چون فکر کردن کمک می کند تا آنها را بر روی شیوه های تفکری شدید آنها به طور معمول انجام تمرکز کنید. در واقع آنها در اثر ماری جوانا تقریبا تمام وقت هستند، اما هنوز به نظر می رسد آرام مثل همیشه. توهم ارائه شده توسط این دارو به عنوان گرفته شده تجارب معنوی افزایش.

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

قبیله اگوری

برچسب ها :