لباس عروس خاص انجلینا جولی

لباس عروس خاص انجلینا جولی

آنجلینا جولی و برد پیت همیشه می گفتند مراسم عروسی شان را هنگامی برگزار می کنند که فرزندانشان از آنها بخواهند، بنابراین جای تعجب ندارد که شش فرزندشان نقش اساسی را در مراسم عروسی ۲۳ آگوست آنها داشته است

لباس عروس خاص انجلینا جولی

لباس عروس خاص انجلینا جولی

همان طور که در شماره جدید جلد مجلات مشهور People و HELLO دیده می شود، او در این مراسم یک لباس عروس باشکوه در عین حال ساده از ساتن سفید به تن دارد، تور بسیار بلند عروس حاوی تصاویر رنگی است که در سراسر تور به چشم می خورد. این تصاویر نقاشی هایی است که کودکانشان آنها را طراحی کرده اند.

جزئیات لباس عروس آنجلینا جولی

این لباس در آتلیه خیاط اصلی ورساچه یعنی لوئیگی ماسی دوخته شده و شامل یک بالاتنه تنگ با بند نازک و همچنین دامن کلوش بلند است. سپس لوئیگی با دست شماری از طراحی های کودکان را در پشت لباس و همچنین در تمامی تور بلند عروس دوخته است.

عروس ۳۹ ساله ، آنجلینا در مصاحبه ای درباره طراح این لباس گفت:”لوئیگی مثل خانواده من است و من نمی توانستم تصور کنم که کسی دیگر این لباس را بدوزد. او بچه ها را می شناسد و به آنها توجه می کند و جمع آوری این عکس ها و کنار هم قرار دادن آنها کار جالبی بود.”

جولی در مجله HELLO! افزود :”من می خواستم بچه ها بخشی از همه چیز از جمله لباس باشند، چرا که آنها خانواده ما هستند و همچنین بیانگر نوع زندگی ما باهم هستند.”

عکس های هنری بچه ها در این لباس شامل نقاشی تمام اعضاء خانواده، حیوانات، هیولاها و حتی کلمات بامزه است. به گزارش پرشین وی همچنین در آن نقاشی هواپیماهای متعدد برای علاقه آنجلینا جولی به خلبانی و نقاشی موتورسیکلت های مختلف برای علاقه برد به موتورسواری وجود دارد.

آنجلینا آرایش مو و صورت خود را برای روز عروسی اش ساده و در عین حال باوقار انتخاب کرده است. موهای او یک مدل جمع صاف و شیک بوده که در بالای سرش با تور محکم شده است. در آرایش او از سایه قهوه ای و ریمل مشکی و رژلب بسیار ملایم استفاده شده است.

لباس عروس خاص انجلینا جولی

لباس عروس خاص انجلینا جولی

لباس عروس خاص انجلینا جولی

لباس عروس خاص انجلینا جولی


x بستن تبلیغات