عکس خاص از انجلینا جولی و فرزندانش

عکس خاص از انجلینا جولی و فرزندانش

 انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش

 

آنجلینا جولی پیت زادهٔ ۴ ژوئن ۱۹۷۵ بازیگر آمریکایی، طراح جواهرات، خیر مدرسه‌ساز در کشورهای محروم و «سفیر حسن‌نیت سازمان ملل متحد در امور پناهندگان» است. او بارها و بارها توسط مجله‌ها و مراسم‌های مختلف به عنوان زیباترین، جذاب‌ترین و بهترین مادر بازیگر و … انتخاب شده است. هم‌چنین او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برد پیت، از نام «آنجلینا جولی پیت»(Angelina Jolie Pitt) استفاده می‌کند.

 

 

 انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش

فیلم های آنجلینا جولی

۱۹۸۲ نگاهی به بیرون
۱۹۹۳ سایبورگ ۲
۱۹۹۵ بدون مدرک
۱۹۹۵ هکرها
۱۹۹۶ عشق است همه آنچه هست
۱۹۹۶ فوکس‌فایر
۱۹۹۸ جیا
۱۹۹۸ آشپزخانه جهنم
۱۹۹۸ بازی با قلب
۱۹۹۹ شکارچی استخوان
۱۹۹۹ دختر از هم گسیخته
۲۰۰۰ سرقت در شصت ثانیه
۲۰۰۱ لارا کرافت: مهاجم مقبره
۲۰۰۱ گناه اصلی
۲۰۰۲ زندگی یا چیزی شبیه به آن
۲۰۰۳ لارا کرافت مهاجم مقبره: گهواره حیات
۲۰۰۳ فراتر از مرزها
۲۰۰۴ گرفتن جان‌ها
۲۰۰۴ داستان کوسه
۲۰۰۴ کاپیتان آسمان و دنیای فردا
۲۰۰۴ اسکندر
۲۰۰۵ آقا و خانم اسمیت
۲۰۰۶ چوپان خوب
۲۰۰۷ بئوولف
۲۰۰۷ قلب قدرتمند
۲۰۰۷ تحت تعقیب
۲۰۰۸ بچه پریان
۲۰۰۸ پاندای کونگ‌فوکار
۲۰۱۰ سالت
۲۰۱۰ توریست
۲۰۱۱ پاندای کونگ‌فوکار۲
۲۰۱۱ در سرزمین خون و عسل
۲۰۱۴ پلید

 انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش

بیوگرافی انجلینا جولی

وی در شهر لس‌آنجلس متولد شد. پدر وی اصالتی آلمانی اسلواک و مادرش اصالتی هلندی و فرانسوی کانادایی دارد.او فعالیت به عنوان مدل را از دوازده سالگی شروع کرد و در شهرهایی مثل لندن و لس‌آنجلس مدل مشهوری شد. او در جوانی در کلیپ‌های خوانندگانی چون رولینگ استونز، میت لوف، لنی کراویتز، انتولینو وندیتیو بازی کرد، اولین نقش سینمایی وی در فیلم «هکرها» بود که داستان پنج دانش‌آموز هکر را روایت می‌کند.

آنجلینا جولی از سال ۲۰۰۱ از سوی کمیسریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان به عنوان سفیر حسن نیت تعیین شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعالیت در زمینه حفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول است.

وی در روز ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ با حضور در کمپ پناهندگان سوری در شهر آلتین اوزو از توابع ترکیه با پناهندگان سوریه‌ای دیدار کرد.
زندگی شخصی آنجلینا جولی

همسر اوّل وی جان لی میلر است که در سال ۱۹۹۶ با او ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹ از وی جدا شد، همسر دوم او بیلی باب تورنتون است که در مه ۲۰۰۰ با هم ازدواج کردند، ولی سرانجام بعد از ۳ سال ازدواجشان به جدایی انجامید.

پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، او و برد پیت وارد یک دوستی عاشقانه و سرانجام در سال ۲۰۰۶ صاحب دختری به نام شیلو شدند که به خاطر باورهایشان در مورد پایان دادن به فقر و بدبختی مردم آفریقا تصمیم به تولد بچه‌شان در کشور فقیر و آفریقایی نامیبیا گرفتند. آنحلینا جولی به همراه براد پیت علاوه بر سه فرزند طبیعی خود سرپرستی مدوکس پسر بچه یتیم اهل کامبوج، پکس کودک ویتنامی و یک دختر یتیم اهل اتیوپی به نام زهرا را بر عهده دارند.

براد پیت در ۲۶ ژانویه ۲۰۱۲ رسماً اعلام کرد که او و جولی تصمیم به ازدواج دارند. او گفت: «ما تصمیم گرفته بودیم ازدواج نکنیم تا زمانی که برای هیچ زوجی منع ازدواج وجود نداشته باشد ولی گمان نمی‌کنم دیگه بتوانیم بیش از این مقاومت کنیم. ازدواج ما برای بچه هایمان خیلی مهم است و همیشه در این باره از ما سؤال می‌کنند. برای من هم مهم است. دوست دارم آن نوع تعهد ایجاد بشود.» در ادامه گفتگو زمانی که از او پرسش شد آیا رسماً از جولی خواستگاری کرده یا نه، وی جواب داد: «دیگر از این فراتر نمی‌روم… ولی زمانی که عاشق کسی هستی و با او یک خانواده تشکیل بدهی و خودت هم دوست داری یک تعهد بین‌تان ایجاد بشود و نتوانی خیلی خنده‌دارست،»

در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۸۹، سایت سرگرمی و طنزپرداز spoof در خبری طنزآمیز اعلام کرد که مطابق اسناد افشا شده توسط ویکی لیکس آنجلینا جولی جاسوس سازمان سیا بوده‌است. با وجود تاکید سایت spoof در مورد طنز بودن خبر خود، رسانه‌های فارسی زبان این خبر را به عنوان یک خبر جدی منتشر کردند.

آنجلینا جولی در ۱۴ مه ۲۰۱۳ اعلام کرد به دلیل دارا بودن یک ژن معیوب، احتمال ابتلای او به سرطان پستان ۸۷ درصد و ابتلا به سرطان تخمدان ۵۰ درصد بوده و به این خاطر دست به عمل جراحی ماستکتومی (پستان‌برداری) زده و آنها را برداشته است و جراحی‌ها و مراحل درمانی وی از فوریه ۲۰۱۳ تا پایان آوریل ۲۰۱۳ به طول انجامید وی ذکر کرد که سرطان پستان باعث مرگ مادرش شده‌است و با توجه به این عمل‌ها احتمال سرطان پستان در وی به زیر ۵ درصد رسیده‌است

فرزندان شیلو، ناکس لئون، ویوین مارشلین

 انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش   شیلو، ناکس لئون، ویوین مارشلین

 انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش

 انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش   شیلو، ناکس لئون، ویوین مارشلین

 انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش

انجلینا جولی و فرزندانش  

لباس عروس خاص انجلینا جولی

جدیدترین عکس های سلنا گومز تابستان ۹۴


x بستن تبلیغات