معرفی سریال های ماه رمضان ۹۷ + عکس

معرفی سریال های ماه رمضان ۹۷ + عکس

تصویربرداری سریال پدر به کارگردانى بهرنگ توفیقی در مراحل پایانی خودش است.
حامد عنقا ـ نویسنده «تنهایی لیلا» ـ درباره جزئیات سریال «پدر» گفت :سریال «پدر» از روز ۱۶ بهمن ماه کلید خورده و مهدی سلطانی اولین بازیگری بود که جلوی دوربین قرار گرفت.
وی همچنین گفت: «پدر» تم مذهبی دارد و در دسته بندی ژانر «تنهایی لیلا» قرار خواهد گرفت. همچنین این سریال تم عاشقانه دارد، اما نه آن عاشقانه ای که می شناسیم! بلکه تلفیقی از عشق و غم است.
«پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی سریال شبکه یک سیما در رمضان سال ۹۷ خواهد بود. بهرنگ توفیقی در ماه رمضان گذشته، سریال «زیر پای مادر» را برای شبکه یک سیما کارگردانی کرده بود. این سریال نیز با مضمون اصلی نقش پدر در خانواده تولید شده بود.

عکس بازیگران سریال پدر

سریال های ماه رمضان 97

سریال های ماه رمضان ۹۷

سرّ دلبران جدیدترین سریال محمدحسین لطیفی در مقام کارگردانی است که برای شبکه دو سیما آماده می شود. این سریال دومین همکاری محمدرضا شفیعی و محمدحسین لطیفی پس از سریال «تنهایی لیلا» است. محمدحسین لطیفی کارگردانی سریالهای پرمخاطبی همچون «وفا»، «صاحبدلان»، «سفرسبز» و … را درکارنامه خود دارد.
تصویربرداری سریال «سرّ دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی این روزها در یزد ادامه دارد و گروه مشغول کار در این شهر هستند.
همچنین طبق برنامه ریزی قبلی، کل فیلمبرداری اثر در همان شهر یزد انجام می شود و همه بازیگران «سرّ دلبران» نیز به نوعی مشغول این پروژه هستند.
اسامی بازیگران سریال «سر دلبران»:
فرهاد قائمیان، محمد کاسبی، برزو ارجمند، اسماعیل محرابی، متین السادات ستوده، جعفر دهقان، جهانبخش سلطانی و رضا توکلی از بازیگران این سریال هستند.

عکس بازیگران سریال سرّ دلبران

سریال های ماه رمضان 97

سریال های ماه رمضان ۹۷

سریال، مجموعه تلویزیونی «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و تهیه کنندگی علی پورکیانی اوایل مهر ماه در تهران کلید خور. بیشتر بازیگران این سریال تلویزیونی تا این بخش از کار جلوی دوربین رفته اند و تدوین همزمان مجموعه هم توسط محمدحسین غضنفری در حال انجام است.

«دستت را به من بده» نام موقت سریال است و به گفته تهیه کننده، قرار است به زودی نام این سریال تغییر کند. «دستت را به من بده» یک مجموعه تلویزیونی ۳۷ قسمتی، پر لوکیشن و پر بازیگر است و از این جهت مراحل تولید طولانی دارد. این سریال ماه رمضان ۹۷ از شبکه سوم سیما پخش می شود.

محمدمهدی عسگرپور پیش از این ساخت سریال های تلویزیونی همچون «جراحت»، «نفس گرم»، «شیدایی»، «گلهای گرمسیری» و… را برعهده داشته است.

سریال های ماه رمضان ۹۷

بازیگران سریال «دستت را به من بده» عبارتند از:

امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسین ملکی و… به ایفای نقش می پردازند.

خلاصه داستان سریال «دستت را به من بده»:

رسول تولایی به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است که این اعتماد به واسطه بازخوانی گذشته خدشه دار می شود. خانواده هایی که هر کدام با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، در پی یافتن مقصر اصلی هستند.

سریال های ماه رمضان 97

سریال های ماه رمضان ۹۷

سریال بچه مهندس به قلم سجاد ابولحسنی در تاریخ معاصر روایت می شود و زندگی پسری را تصویر می کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ می شود و … این سریال بیشتر مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان برای بزرگسالان تولید شده است.

در حال حاضر تصویربرداری ۸۵ درصد از فاز اول انحام شده و نگارش فاز دوم و سوم همزمان با تصویربرداری توسط سجاد ابوالحسنی در حال انجام است و سریال در سه فاز و حدود شصت قسمت خواهد بود. قصه‌های این سریال در یک پرورشگاه با نام «خانه خورشید» سپری می‌شود.

معرفی سریال های ماه رمضان ۹۷

اسامی بازیگران سریال «بچه مهندس»:

بهناز جعفری، ساناز سعیدی ،بهاره رهنما، برزو ارجمند، اندیشه فولادوند، مریم خدارحمی، نفیسه روشن، سوگل طهماسبی ، عباس جمشیدی فر، سلمان فرخنده، فرزین محدث ، سیاوش چراغی پور، حمید شریف زاده، هاله گرجی، افشین نخعی، افشین سنگ چاپ، مهرناز بیات، فرخنده فرمانی زاده

سریال های ماه رمضان 97

سریال های ماه رمضان ۹۷