سریال های تلوزیونی ماه رمضان ۹۷ + خلاصه ی داستان و عکس

سریال های تلوزیونی ماه رمضان ۹۷ + خلاصه ی داستان و عکس

سریال هایی که ماه رمضان  ۹۷ روی آنتن میرود
برای شبکه یک سیما سریالی با نام «لبخند رخساره» روی آنتن می رود. سریالی که به جای مجموعه «پایتخت ۵» در برنامه های شبکه یک قرار گرفت. بهرنگ توفیقی پس از تجربه موفق سریال پشت بام تهران در سال ۹۴ این بار با همراهی مجدد زینب تقوایی و نویسندگی سعید نعمت الله دست به تولید سریال لبخند رخساره زده است سریالی که علاوه بر تهران در شهرهایی چون مشهد (حرم امام رضا (ع) و قدمگاه) و بندرعباس مقابل دوربین خواهد رفت. این سریال ۳۰ قسمتی یک ملودرام اجتماعی را روایت خواهد کرد که باید دید دومین تجربه همکاری تیم سه نفره توفیقی، تقوایی و نعمت اله چه از آب در خواهد آمد.
«لبخند رخساره» به کارگردانی بهرنگ توفیقی، تهیه کنندگی زینب تقوایی و نویسندگی سعید نعمت الله سال گذشته ضبط و تولید شد.
سریال «لبخند رخساره» در ۳۰ قسمت از اوایل خرداد امسال با آغاز ماه رمضان به صورت هر شبی روی آنتن شبکه یک خواهد رفت و خواننده ترانه تیتراژ سریال نیز به زودی معرفی می شود.
سریال ماه رمضان ۹۷ در شبکه ی یک سیما
سازندگان مجموعه تلویزیونی «لبخند رخساره» کار تصویربرداری سریال را اواخر سال گذشته در لوکیشن های مختلف و متنوعی در شهرهای مشهد، نیشابور، قدمگاه، هشتگرد، تهران، بندر انزلی و … به پایان رساندند.

ایفای نقش کامبیز دیرباز در سریال لبخند رخساره

بازیگران سریال لبخند رخساره : کامبیز دیرباز(در نقش خلیل)، بهناز جعفری (آتنه)، بهزاد فراهانی(پدر آتنه)، مریم بوبانی، مجید نوروزی، علیرضا آرا (برادر آتنه)، مجید واشقانی (سهراب برادر خلیل)، حمیدرضا هدایتی (پدر رخساره)، داریوش سلیمی، (با معرفی) درسا بختیاری (ستاره) و (با حضور) پریوش نظریه (رخساره)، آتیلا پسیانی و مهدی سلطانی (اسماعیل) گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می دهند.
«لبخند رخساره» ملودرامی اجتماعی است و در خلاصه قصه آن آمده:هیچگاه دوری، دوستی نمی آورد و خانواده قصه لبخند رخساره قبل از آنکه دیر شود، به همدلی می رسند.

عکس بازیگران سریال لبخند رخساره

سریال های ماه رمضان 97

سریال های ماه رمضان ۹۷

مجموعه ی سرّ دلبران جدیدترین سریال محمدحسین لطیفی در مقام کارگردانی است که برای شبکه دو سیما آماده می شود. این سریال دومین همکاری محمدرضا شفیعی و محمدحسین لطیفی پس از سریال «تنهایی لیلا» است. محمدحسین لطیفی کارگردانی سریالهای پرمخاطبی همچون «وفا»، «صاحبدلان»، «سفرسبز» و … را درکارنامه خود دارد.
تصویربرداری سریال «سرّ دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی این روزها در یزد ادامه دارد و گروه مشغول کار در این شهر هستند.
همچنین طبق برنامه ریزی قبلی، کل فیلمبرداری اثر در همان شهر یزد انجام می شود و همه بازیگران «سرّ دلبران» نیز به نوعی مشغول این پروژه هستند.
سریال

سریال های ماه رمضان ۹۷
برزو ارجمند در سریال سر دلبران
بازیگران سریال سر دلبران : فرهاد قائمیان، محمد کاسبی، برزو ارجمند، اسماعیل محرابی، متین السادات ستوده، جعفر دهقان، جهانبخش سلطانی و رضا توکلی از بازیگران این سریال هستند.
سایر عوامل این سریال عبارتند از:
مدیر تصویربرداری:امیر کریمی، مدیر صدابرداری:فرشید احمدی، طراح صحنه و لباس:حمیدرضا نوروزی، طراح چهره پردازی:مهری شیرازی، دستیار اول کارگردان:امیرعباس لطیفی، مدیر تولید:داوود جمشیدی، تدوینگر:خشایار موحدیان، مدیر برنامه ریزی:سعید عباسی، عکاس:حسن هندی، مشاور رسانه ای:علی مرادخانی، مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا، محصول:سازمان هنری رسانه ای اوج.

عکس بازیگران سریال سر دلبران

 

سریال های ماه رمضان 97

سریال های ماه رمضان ۹۷

جلیل سامان نیز سریالی با نام «نفس» را در دستور کار دارد و برای شبکه سه سیما آماده می کند. سریال «نفس» به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی احمد کاشانچی است.

داستان سریال نفس: جلیل سامان که پیش از این سریال های ارمغان تاریکی و پروانه را در بستر دارم عاشقانه قبل از انقلاب اسلامی در سال ۵۷ ساخته است این بار برای تکمیل شدن سه گانه اش سریال نفس را جلوی دوربین برده است سریالی که حکایت جوانی شر و شرور را روایت می کند که در زمانی که پایه های سلطنت پهلوی لرزان می شود و انقلاب اسلامی در حال شکل گیری است یک راز مهم در زندگی اش آشکار می شود رازی که او را مجبور می کند تا برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده ای را پشت سر بگذارد.

بازیگران سریال نفس عبارتند از: مسعود رایگان، داریوش فرهنگ، فاطمه گودرزی، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، هادی عامل هاشمی، شهاب شادابی، احسان امانی، آتوسا راستی، با معرفی ساناز سعیدی و با حضور هدایت هاشمی، خسرو شهناز و رامین راستاد.
سریال
پخش سریال نفس در ماه رمضان ۹۷
فهرست کامل عوامل «نفس» عبارتند از:

مدیر تولید:رضا نصیری نیا، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان:علیرضا صالحی، مدیر تصویربرداری:سیروس عبدلی، طراح صحنه و لباس بابک کریمی، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، مدیر صدابرداری:جواد مقدس، مسئول جلوه های ویژه رایانه ای:هادی اسلامی، برنامه ریز:اشکان سپهر، منشی صحنه:آزاده جهانبخش، مدیر تدارکات:حمید پرهیز، عکاس:حسن شجاعی، مدیر روابط عمومی:مریم عرفانیان.

عکس بازیگران سریال نفس

سریال های ماه رمضان 97

سریال های ماه رمضان ۹۷