سریال های تلوزیونی ماه رمضان ۹۵

سریال های تلوزیونی ماه رمضان ۹۵

معرفی سریال علی البدل در رمضان ۹۵ از شبکه اول

بالاخره بعد از ساخته شدن ۴ فصل از سریال پایتخت ، مجموعه سازنده پایتخت تصمیم گرفت سریالی با نام و قالبی جدید را برای ماه رمضان ۹۵ اماده پخش کند. داستان این سریال از این قرار است که : سریال در روستایی در اطراف همدان رفم می خورد که قصه طنز و متفاوتی خواهد داشت و داستان پایتخت را دنبال نمی کند. و سیروس مقدم درباره داستان سریال می گوید:«از اسم سریال کاملا مشخص است که داستان بر چه اساسی است. داستان در مورد افرادی است که حضور دارند اما حق رای ندارند. کسانی که در مجالس و شوراها اعضای علی‌ البدل هستند و در جریان همه امور قرار دارند اما حق رای ندارند.» طعنه های سیاسی در ایر اثر نیز مشابه پایتخت وجود دارد ولی طعنه های اجتماعی رنگ و لعاب بیشتری دارند که در داستان چند خانواده قصه ظهور و بروز می کنند. این سریال در ایام ماه رمضان هر شب ساعت ۲۲ از شبکه اول پخش خواهد شد.

سریال های تلوزیونی ماه رمضان 95

سریال های تلوزیونی ماه رمضان ۹۵

معرفی سریال برادر در رمضان ۹۵ از شبکه دو سیما

این سریال به کارگردانی جواد افشار، سازنده سریال کیمیا برای شبکه دو ساخته خواهد شد. زمان دقیق پخش این سریال هنوز مشخص نشده که به محض اعلام ، به اطلاع شما خواهیم رساند. قصه ی سریال از آنجایی شروع می شود که ناصر یکی از پسران حاج کاظم مورد اغفال دشمنان پدرش قرار می گیرد و به تجارت حاج کاظم که بر مبنای حمایت از تولید ملی و فقط فروش برنج ایرانی است لطمه میزند. حاج کاظم یکی از پهلوانان و تجار خیری هست که به همراه دخترش مریم که خبرنگاری پر جنب و جوش است و پسر دیگرش مسعود بر علیه واردات برنج های قاچاق و تاریخ مصرف گذشته و مسموم به بازار فعالیت می کند به همین دلیل است که دلالان و قاچاقیان که حاج کاظم را سدی در مسیر خود می ببیند با اغفال ناصر کسب و کار او را در گیر ماجراهایی می کنند که ….

سریال های تلوزیونی ماه رمضان 95

سریال های تلوزیونی ماه رمضان ۹۵

معرفی سریال چرخ و فلک برای پخش از شبکه سه سیما در رمضان ۹۵

این سریال به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور برای پخش از شبکه سه سیما ساخته خواهد شد. ساعت پخش سریال چرخ و فلک هر شب در ایام ماه رمضان ۹۵ ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه خواهد بود . به دلیل تقارن این ساعت با ساعت افطار ممکن است با چند دقیقه تاخیر پخش شود. قصه ی سریال پیرامون تاثیر اعمال انسان بر روی زندگی روزمره او است و اینکه تقاص در همین دنیاست و هر عملی که ما انجام می دهیم نتیجه اش به خودمان باز می گردد. این سریال داستان‌هایی را از طبقات مختلف اجتماعی و اقتصادی و شکل ارتباط میان مردم روایت می‌کند و مثل اغلب کارهایی که توسط طالب زاده نگارش می شود پرلوکیشن است و همه تصاویر در استان تهران ضبط خواهد شد.

سریال های تلوزیونی ماه رمضان 95

سریال های تلوزیونی ماه رمضان ۹۵