چند راه کار برای کاهش هزینه اینترنت

براي اينکه بتوانيد مصرف اينترنت خود را کاهش دهيد، به مورد زیر توجه کنید
 آپلود ويديو را کنار بگذاريد

اگر از آن دسته از افرادي هستيد که ويديو‌هاي مختلف را در شبکه‌هاي اجتماعي و يوتيوب با دوستان خود به اشتراک مي‌گذاريد و آپلود مي‌کنيد، بايد بگوييم که بهتر است هرچه سريع‌تر به اين اقدامات پايان دهيد. اگر نمي‌توانيد دل از آپلود و به اشتراک گذاري ويديو‌ها بکشيد، حداقل ويديو‌ها را با کيفيت و حجم پايين‌تر آپلود کنيد و يا اگر ويديوي مورد نظر در محيط اينترنت وجود دارد، به جاي آپلود دوباره، آن را به اشتراک بگذاريد.

 مکالمات تصويري

امروزه افراد زيادي هستند که از طريق اينترنت به مکالمه تصويري مي‌پردازند و سرويس‌هاي زيادي نيز براي اين کار وجود دارد که از مهم‌ترين آن‌ها مي‌توان به اسکايپ اشاره کرد. اگر مکالمات تصويري عضو جدانشدني زندگي شما هستند، براي اين که مصرف اينترنت خود را کاهش دهيد، سعي کنيد در کيفيت (وضوح تصوير) پايين‌تري اين کار را انجام دهيد تا مصرف اينترنت شما نيز نسبت به گذشته کاهش يابد.

بازي‌هاي آنلاين

همان طور که اطلاع داريد و بازي کرده‌ايد برخي از گيم‌ها به‌صورت آنلاين هستند که کاربران قابل توجهي نيز دارند. بايد به اين نکته توجه کرد که آن‌ها نيز مي‌توانند مصرف اينترنت شما را افزايش دهند و هرچه قدر بازي کيفيت بالاتري داشته باشد، مصرف اينترنت شما هم افزايش خواهد داشت.

چند راه کار برای کاهش هزینه اینترنت

چند راه کار برای کاهش هزینه اینترنت

برای خرید محصولات IT شما میتوانید به اراس شاپ مراجعه کنید

چند راه کار برای کاهش هزینه اینترنت

 موسيقي آنلاين

سايت‌ها  زيادي وجود دارند که کاربر با کمک آن‌ها مي‌تواند جديدترين موسيقي‌ها را به‌صورت آنلاين گوش کند اما در واقع چنين سرويس‌هايي ميزان زيادي از ترافيک اينترنت شما را مصرف مي‌کنند و بهتر است به جاي استفاده از سرويس‌هاي آنلاين، موسيقي را خريداري و يا دانلود  کنيد؛ تا در هر شرايطي بتوانيد به آن‌ها هرچند بار که مي‌خواهيد گوش فرا دهيد.

ويديو آنلاين

احتمالا شما نيز از سرويس‌هايي نظير يوتيوب و آپارات استفاده کرده‌ايد که در آن‌ها ويديو‌ها به‌صورت آنلاين قابل مشاهده هستند و مصرف زيادي نيز دارند. بهتر است براي هزينه کمتر، در تماشاي آنلاين ويديو زياده روي نکنيد؛ زيرا شرکت اينترنتي شما نيز در ارايه قيمت فاکتور زياده‌روي خواهد کرد.

دانلود شبانه

سرويس‌هاي محدود اينترنتي که در ايران وجود دارند غالبا داراي دانلود شبانه رايگان هستند که در ساعات معين کاربر مي‌تواند بدون اينکه از مصرف ترافيک وي کاسته شود به دانلود ويديو يا … بپردازد. بهترين راه اين است که شما يک برنامه مديريت دانلود نظير دانلود منيجر را بر روي دستگاه خود نصب کنيد و فايل‌هايي را که تصميم به دانلود آن‌ها داريد، وارد برنامه نماييد. سپس با زمان بندي، برنامه به‌صورت خودکار در ساعات رايگان  شروع به دانلود فايل‌هاي مورد نياز شما خواهد کرد.

برای خرید محصولات IT شما میتوانید به اراس شاپ مراجعه کنید