سردار نقدی گفت: فکر و ذکر برخی دست دادن با جنایتکاران شده است

سردار نقدی گفت: فکر و ذکر برخی دست دادن با جنایتکاران شده است

یواش یواش دار داد مسولین از وادادگی این اقا بلند میشه این پست مربوط به سخنان سردار نقدی درباره دیدار ظریف و اوباما است که براتون اوردیم

 سردار نقدی: فکر و ذکر برخی دست دادن با جنایتکاران شده است!


سردار نقدی: فکر و ذکر برخی دست دادن با جنایتکاران شده است!

سردار نقدی گفت: فکر و ذکر برخی دست دادن با جنایتکاران شده است

رییس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر این که مرگ بر آمریکا مولفه قدرت ما است، گفت: مسؤولان نباید همه وقت، فکر و ذکر خود را برای دست دادن با فلان آدم کش جنایتکار قرار دهند و این وادادگی است که با فلان آدم کودک‌کش دست دهیم.

سردار محمد رضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین، عصر امروز در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین‌الملل که در سازمان فرهنگ و ارتباطات برگزار شد، ضمن تسلیت فاجعه منا گفت: جای تعجب است کسانی در مقابل یک هزارم این حادثه واکنش‌هایی در حد جنگ از خود نشان می‌دهند حتی نمی‌پرسند که آمار جان‌باختگان چه میزان است.

وی افزود: از مسؤولان خود نیز گله داریم که دیپلماسی لازم را در این زمینه ندارند آنقدر جان مردم ما بی‌ارزش شده که به راحتی مسائل را در حد مدیر کل پی‌گیری می‌کنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: حادثه خیلی غم‌بار است بچه‌هایی که چشم‌انتظار پدر و مادر خود هستند بنر خریده وسایل شادی را فراهم کردند حالا به آنها گفته می‌شود که پدر شما کشته شده این درد است و دردی بالاتر که اجازه هماهنگی جابجا کردن اجساد به همراهان آنها داده نمی‌شود.

سردار نقدی بیان داشت: مسؤولان نباید همه وقت، فکر و ذکر خود را برای دست دادن با فلان آدم کش جنایتکار قرار دهند این وادادگی است که با فلان آدم کودک‌کش دست دهیم، ۴۰۰ یا ۵۰۰ نفر کشته خانواده‌های نگران دارند آن وقت شما در هتل راحت نشسته حرف‌هایی را می‌زنید که دردی از مردم درمان نمی‌کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: جنایتکاران با دست باز هر غطی انجام می‌دهند آمار را نمی‌دهند پیکرهای ما را مخفیانه دفن می‌کنند این دیپلماسی اهرم اقتدار نیست که در پی آن باید منتظر تحقیرهای بزرگتر باشیم.

وی افزود: ما باید قدر مولفه‌های قدرت خود را بدانیم و آنرا به هراج نگذاریم اصلی‌ترین مولفه قدرت ایران مرگ بر آمریکا است، ۳۶ سال آمریکا با هر وسیله‌ای تلاش کرد این شعار را از مردم ایران بگیرد امروز کار به جایی رسیده که ریس جمهور آمریکا در مجمع جهان روسای جمهور سازمان ملل خطاب به ملت ما می‌گوید که با مرگ بر آمریکا برای شما شغل ایجاد نمی‌شود.

سردار نقدی در ادامه گفت: من ثابت می‌کنم که اقتصاد، معیشت، شغل خوب با مرگ بر آمریکا فراهم می‌شود و دور شدن از آن فقر و تنگدستی ایجاد می‌کند، مرگ بر آمریکا نه تنها مولفه قدرت ما در عرصه بین‌الملل بلکه تاثیر در اقتصاد ما داشته و دارد، مرگ بر آمریکا برای کسانی که به وادادگی اعقتاد داشتند بیکاری ایجاد کرده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: در روابط بین‌الملل قدرت تاثیرگذاری بر طرف مقابل سلاح، قدرت اطلاعاتی، نفوذ در سیستم اداری و سیاسی، اقتصاد برتر است اما انقلاب اسلامی این ابزارها را کند کرد یک مدل جدید دیپلماسی را ارائه کرد که قدرت سلاح، نفوذ اطلاعاتی، قدرت پول، روش ساخت تروریست همه را شکست داد.

وی افزود: امروز شیوه مسلط و برتر زر، زور، نفوذ نیست بلکه افکار عمومی حرف اول را زده و پارادایم مسلط در اعمال قدرت بین‌المللی است که آن را انقلاب اسلامی تقویت کرد، هر کس بخواهد مقابل ارزش‌های انقلاب بایستد جای او کنار بنی‌صدر و رجوی است.

سردار نقدی بیان داشت: انقلاب اسلامی توانسته در عرصه دیپلماسی بین الملل بازی را به زمینی بیاورد که برتری با او است، ما با روش‌های انگلیسی در سیاست وارد نمی‌شویم اساس اقتدار کشور ما بر مردم است دشمن این را متوجه شده و جنگ نرم را تعریف کرده است.

سردار نقدی گفت: دیپلماسی عمومی فعال یعنی اینکه جامعه کشور مقابل را به سمت هدف خود متقاعد کنیم مردم آنها را به سوی اولویت‌های رهبری جهت دهیم برخی برعکس عمل کرده و آن را برای مردم تبیین می‌کنند و حرف اوباما را می‌گویند که باید با آمریکا رابطه داشته باشید تا اقتصاد شما بهتر شود گویی تبلیغ دیپلماسی آمریکا شدند.

وی افزود: دیپلماسی عمومی ایران باید بر اساس آنچه رهبر معظم انقلاب فرمودند باشد و بر آن اساس باید مردم آمریکا را متقاعد کنیم، ابزار این را دشمن فراهم کرده و رسانه، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی درست کرده است ما باید با ارتباط پیام برتر مبتنی بر فطرت انسان را که نقطه قوت ما از طریق بسیج به همه جای دنیا انتقال دهیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: ما باید با مولفه دیپلماسی عمومی و مردمی ارتباط عریض با نخبگان جامعه پیدا کرده و آنها را بر آن حقیقتی که دست یافتیم متقاعد کنیم باید تمام کسانی که می‌توانند ارتباط برقرار کرده وارد میدان شوند.

سردار نقدی گفت: باید بسیج سوالات مردم دنیا را جواب دهد، دشمن از یک سناریوی بی‌ارزش مطالب بین‌المللی درست کرده اما در جهان اسلام این همه ادم کشته می‌شود هیچ خبری از آن در رسانه‎ها نیست.

وی بیان داشت: رسوایی آمریکا در راه‌اندازی تکفیری‌ها چیز کمی نیست و باید در رسانه‌ها بیان شود، امروز حوادث زیادی در آمریکا اتفاق می‌افتد که باید دست آمریکا در آن برای مردم افشا شود که بهترین بستر شبکه مجازی است.

سردار نقدی گفت: فکر و ذکر برخی دست دادن با جنایتکاران شده است