برنامه های صدا سیما در نوروز ۹۵

برنامه های صدا سیما در نوروز ۹۵

برنامه های صدا سیما در نوروز 95

برنامه های صدا سیما در نوروز ۹۵

علی‌‌اصغر پورمحمدی معاون سیما رسانه ملی ؛ در خصوص برنامه‌های نوروز سال ۹۵ سیما گفت: برای نوروز سال ۹۵ سه الی چهار سریال آماده کرده‌ایم سریال شبکه اول و دوم سیما مشخص است اما برای شبکه سه و پنج هنوز قطعی نشده است.

 

وی ادامه داد: همچنین پخش‌ فیلم‌های سینمایی ایرانی و خارجی خوبی را برای مخاطبان خواهیم داشت.

 

پورمحمدی در خصوص پخش سری جدید «خندوانه» اظهار داشت: سری جدید «خندوانه» را برای نوروز خواهیم داشت. همچنین برنامه «دورهمی» برای شبکه نسیم و برنامه

«گل و بلبل» را برای شبکه دوم سیما آماده داریم.

 

وی افزود: شبکه‌های سیما هم برای سال تحویل برنامه‌های خوبی را در نظر گرفته‌اند.

 

پورمحمدی در خصوص برنامه «سه‌ ستاره» عنوان کرد: «سه ستاره» قرار است برنامه‌های یک سال اخیر سیما را بررسی کنند. برای این کار مدت زمانی را مشخص کردند و آماری را هم مدنظر قرار دادند. همچنین شبکه‌ها برنامه‌هایی را فرستادند که با هم مقایسه شده است و پخش می‌شوند.

 

وی در خصوص برنامه‌های سال ۹۵ اظهار داشت: در سال جدید امکان این است که چند شبکه با هم ادغام شوند چرا که از لحاظ بودجه مشکل داریم و با این کار می‌توانیم شاهد چند برنامه خوب از یک شبکه باشیم. برنامه‌ای که سیما و سازمان پیش‌بینی می‌کند این است که تعداد برنامه‌ها کم شود و برنامه‌های جذابی را برای مخاطبان تهیه کنیم.

 

پورمحمدی در خصوص مخاطب‌پسند بودن برنامه‌ها در نوروز خاطرنشان کرد: به هر حال برنامه‌ها در نوروز باید تفریحی و سرگرمی باشند و رویکرد سازمان هم همین است.

 

جواد فرحانی تهیه کننده برنامه تلویزیونی “خندوانه” در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در باره آخرین خبرها از برنامه “خندوانه” گفت: تا این لحظه مراحل تولید “خندوانه” را پشت سر گذاشتیم و همه چیز برای روی آنتن رفتن خندوانه آماده است.
وی افزود: اگر اتفاق خاصی نیفتد تمام تلاشمان را خواهیم کرد که قبل از ورود به سال جدید “خندوانه” را به روی آنتن ببریم و در ایام نوروز نیز هر شب ” خندوانه” را روی آنتن داشته باشیم.فرحانی خاطرنشان کرد: در سری جدید “خندوانه” جناب خان باز هم حضور خواهد داشت و قرار است عروسک های جدیدی را وارد “خندوانه” کنیم و همچنین برنامه ریزی های جدیدی داریم تا با تنوع بیشتری میهمان خانه های مردم باشیم.

برنامه های صدا سیما در نوروز 95

برنامه های صدا سیما در نوروز ۹۵


x بستن تبلیغات