نوشیدنی شگفت انگیز برای چربی سوزی

نوشیدنی شگفت انگیز برای چربی سوزی

آب نصف يک گريپ فروت طبيعي+ پوست آن ،
آب ١ عدد نارنگي طبيعي + پوست آن ،
آب ١ عدد ليمو ترش طبيعي+ پوست ،
١ عدد خيار متوسط بوته ای حلقه حلقه شده ،
٤ برگ نعناع طبيعي ، با یک فاشق چایخوری پودر نعنا
آب تميز و فيلتر شده تقريبا ٢ لیتر ،

طرز تهیه:براي ساختن اين نوشيدني بی نظیر همه مواد فوق را (با پوست آنها ) به قطعات کوچکتر خرد کرده و مخلوط کرده و يک شب قبل در يک پارچ بزرگ بريزيد ودر يخچال بگذاريد و روز بعد طي روز نوش جان کنيد. نکته مهمي که بايد مدنظر داشته باشيد آن است که حتما توجه داشته باشيد که در اين نوشيدني به خاطره منافعي که پوست ميوه ها و سبزيجات دارند از آنها نيز استفاده شده ،حتما مطمئن باشيد که همه طبيعي بوده و هيچگونه مواد شيميايي مثل سمپاشي روي آنها استفاده نشده باشه واز قبل به خوبی پوست آنها را با آب شسته تا حتي موادي که براي جلوگيري از آفت استفاده شده خوب شسته شود. زيرا پوست ميوه جاتي که سم پاشي شدند، سم آنها با آب شستن ساده از بين نمي رود

خواص این معجون :گریپ فروت حاوی آنتی اکسیدانی قوی به نام نارینجنین وسرشار از ويتامين « ث » مي باشد و چربي رو تبديل به سوخت و انرژي مي کند .*ميوه نارنگي حساس بودن شما را به انسولين بالا برده ، قند خون را بالانس کرده ، و ژن ها را براي سوزاندن چربي تحريک مي کند. ميوه خيار حس سيري بهتان ميدهد و همين طور موجب نفخ کمترميشود و جلوي جذب آب در بدن را ميگيرد. نعناع تازه نیز هضم و گوارش رو ترويج داده و معده را آرام مي کند .

نوشیدنی شگفت انگیز برای چربی سوزی

نوشیدنی شگفت انگیز برای چربی سوزی

******************************

۲_ نوشیدنی چربی سوز شگفت انگیز ..

این نوشیدنی برای چربیهای دور شکم معجزه میکند.
و تمام عفونتها در روده ها را نابود میکند

یک عدد خیارحلقه حلقه شده
یک قاشق مربا یا چایخوری پودر زنجبیل
یک عددلیمو حلقه حلقه شده
۱۰ ساقه نعنا و یا یک قاشق غذاخوری نعناخشک
یک لیتر آب تميز و فيلتر شده

تمام مواد رو در یک لیتر آب برای یک شب تمام ،ترجیحا داخل پارچ شیشه یا چینی در یخچال بگذارید.صبح و ظهر و شب قبل از صرف غذا ناشتا یک لیوان از این معجون را بیاشامید.هدف این آشامیدنی سم زدایی و فعال کردن آنزیمهای روده کوچک جهت هضم بهتر غذا و سیر نگهداشتن شخص ست.

این دو معجون با اینکه بسیار اسان تهیه میشود امادر چربی سوزی دور کمر و چربیهای اضافه بی نهایت تاثیر گذار است ..فقط یک هفته امتحان کنید تا معجزه ان را ببینید..